fbpx
Przepis na kwadrat logo

Zapisz się do newslettera i otrzymaj bezpłatny fragment książki na swoją pocztę email!

Newsletter

OBSERWUJ NAS W SOCIAL MEDIA:

Zapisz się do newslettera i otrzymaj bezpłatny fragment książki oraz kalkulator inwestycji!

Search

PORADNIK DLA SAMODZIELNYCH

Dowiedz się w jeden wieczór jak urządzić mieszkanie, uniknąć najczęściej popełnianych błędów w czasie samodzielnej aranżacji i skutecznie zrealizować marzenia o pięknym domu w konkretnej kolejności działań z korzyścią dla Ciebie, Twoich pieniędzy i całej przyrody.
Osiągnij przestrzeń domu, która wyzwala poczucie WOLNOŚCI.

ebook okładka
Najważniejsze, że zaoszczędziliśmy masę czasu (którego przy dwójce dzieci i pracujących rodzicach praktycznie nie ma) i pieniędzy, ponieważ wszystkie zakupy były przemyślane, dobrze obliczone i trafione, wiedzieliśmy czego szukać. (...)”

Adam

Marta spełniła nasze wszystkie oczekiwania, a nawet dodała wartości, które nam nie przyszły do głowy. Pomogła nam zrozumieć, czego chcemy w nowym miejscu."

Natalia

Dziękujemy bardzo, bardzo, bardzo mocno za pomoc !!!!! Dzięki Tobie planowanie, remont i wykończenie mieszkania okazało się przyjemnością i ciekawą przygodą a nie koszmarem!!!!!”

Kasia

BEZPŁATNY FRAGMENT EBOOKA

Nie musisz od razu kupować e-booka. Możesz zapisać się do newslettera,
aby otrzymać bezpłatnie jego fragment na swoją pocztę email! Dodatkowo otrzymasz też kalkulator inwestycji.

Marta Jaworowska

O AUTORCE

Autorką książki jest architekt wnętrz Marta Jaworowska, prowadząca znaną z wysokiej jakości oferowanych usług pracownię projektowania wnętrz Eno Design oraz blogerka prowadząca blog Przepis na kwadrat, będący autorskim projektem i inspiracją wnętrzarską dla samodzielnie urządzających się. Pasjonatka i ekspertka w dziedzinie projektowania wnętrz, ceniona przez wielu bardzo zadowolonych klientów, a także ciesząca się uznaniem wśród znakomitych architektów na rynku polskim i holenderskim.

ODBIERZ PREZENT!

Przejdź do posta na blogu i pobierz bezpłatny KALKULATOR INWESTYCJI, który pomoże Ci kontrolować budżet przeznaczony na aranżację wnętrza.